Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Nordicom - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Kontaktformulär








 


OBS! Vill du ha svar, ange e-post eller telefonnummer!




Nordicom

Del av Nordicom  vid Rektor

Nordicom
Box 713
405 30 Göteborg
Leveransadress: Seminariegatan 1 B
Besöksadress: Seminariegatan 1 B, 413 13 Göteborg

Epost: info@nordicom.gu.se

Visar 1 - 14 av 14

Namn Titel Telefon E-post
Andén, Karin Kommunikatör 031-786 1251 karin.anden@gu.se
Bjerling, Johannes Redaktör 031-786 1239 johannes.bjerling@nordicom.gu.se
Bové, Josefine Redaktör 031-786 1212 josefine.bove@nordicom.gu.se
Bucht, Catharina Forskningsinformatör 031-786 4953 catharina.bucht@gu.se
Claesson, Anne Ekonomihandläggare 031-786 1216 anne.claesson@nordicom.gu.se
Facht, Ulrika Forskningsinformatör 031-786 1306 ulrika.facht@nordicom.gu.se
Harrie, Eva Forskningsinformatör 031-786 4658 eva.harrie@nordicom.gu.se
Hellingwerf-Björkqvi, Karin Forskare, biträdande 031-786 1992 karin.hellingwerf@nordicom.gu.se
Jaakkola, Maarit Forskare 031-786 1220 maarit.jaakkola@gu.se
Jonsson Lindell, Mia Kommunikatör 031-786 6622 mia.jonsson.lindell@gu.se
Nilsson, Per Redigerare 031-786 4654 per.nilsson@nordicom.gu.se
Ohlsson, Jonas Föreståndare 031-786 6125 jonas.ohlsson@gu.se
Ravik, Cecilie Kommunikatör 031-786 1255 cecilie.ravik@gu.se
Zelano, Karin Redaktör 031-786 1806 karin.zelano@nordicom.gu.se

Visar 1 - 14 av 14

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?

Denna text är utskriven från följande webbsida:
http://www.gu.se/omuniversitetet/enheter/?feedbackForm=true&returnAddress=http%3A%2F%2Fwww.gu.se%2Fomuniversitetet%2Fenheter%2F%3FtipFriend%3Dtrue%26tipUrl%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.gu.se%252Fomuniversitetet%252Fenheter%252F%253Fprint%253Dtrue%2526departmentId%253D179031%26print%3Dtrue%26departmentId%3D179031&recipientName=Telefonv%E4xeln&encodedEmail=dmF4ZWxuLWFuZHJpbmdhckBndS5zZQ&tipFriend=true&tipUrl=http%3A%2F%2Fwww.gu.se%2Fomuniversitetet%2Fenheter%2F%3Fprint%3Dtrue%26departmentId%3D179031&departmentId=179031
Utskriftsdatum: 2019-10-17