Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Svenskt NMR-centrum vid GU - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Svenskt NMR-centrum vid GU
Box 465
405 30 Göteborg
Leveransadress: Medicinaregatan 5C, 405 30 Göteborg
Besöksadress: Medicinaregatan 5C, 413 90 Göteborg

Webbplats: www.nmr.gu.se
Epost: nmr@science.gu.se

Visar 1 - 8 av 8

Namn Titel Telefon E-post
Bernin, Diana Forskningsingenjör 1.e diana.bernin@nmr.gu.se
Brath, Ulrika Forskningsingenjör 1.e ulrika.brath@gu.se
Gustavsson, Emil Forskningsingenjör 1.e emil.gustavsson@cmb.gu.se
Malmodin, Daniel Forskningsingenjör 1.e daniel.malmodin@gu.se
Pedersen, Anders Forskningsingenjör 1.e anders.pedersen@nmr.gu.se
Persson, Cecilia Forskningsingenjör 1.e cecilia.persson@nmr.gu.se
Rådjursöga, Millie Forskningsingenjör 1.e millie.radjursoga@gu.se
Takacs, Zoltan Forskningsingenjör 1.e zoltan.takacs@gu.se

Visar 1 - 8 av 8

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?