Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Handelshögskolan

Handelshögskolan
Box 600
405 30 Göteborg
Leveransadress: Vasagatan 1
Besöksadress: Vasagatan 1, 405 30 Göteborg

Fax: 031-786 1402
Webbplats: www.handels.gu.se
Epost: hhkansli@handels.gu.se

Dekan: Per Cramér

Om enheten

Visar 1 - 50 av 613

Namn Titel Telefon E-post
Abay, Zelalem Berhane Doktorand 031-786 6121 zelalem.berhane.abay@gu.se
Adin, Åsa Administrativ chef, inst 031-786 1981 asa.adin@economics.gu.se
Adolfsson, Petra Universitetslektor, docent, Management & Organisation 031-786 5616 petra.adolfsson@handels.gu.se
Agndal, Henrik Professor, Proprefekt 031-786 4559 henrik.agndal@handels.gu.se
Ahlerup, Pelle Universitetslektor 031-786 1370 pelle.ahlerup@economics.gu.se
Ahlung, Linda Studieadministratör 031-786 1407 linda.ahlung@gu.se
Akay, Alpaslan Universitetslektor 031-786 4122 alpaslan.akay@gu.se
Albinsson, Staffan Gästforskare staffan.albinsson@gu.se
Alderin Lindbohm, Tina Kommunikatör 031-786 1575 tina.alderin@handels.gu.se
Alem, Yonas Forskarassistent 031-786 1371 yonas.alem@economics.gu.se
Alfredsson, Jonna Karriärvägledare jonna.alfredsson@handels.gu.se
Alizada, Parviz Doktorand, Industriell och finansiell ekonomi & Logistik 031-786 2617 parviz.alizada@handels.gu.se
Alvstam, Claes-Göran Gästlärare, Professor emeritus, ekonomisk geografi 031-786 1385 claes.alvstam@handels.gu.se
Andersson, Jenny Utbildnings adm 031-786 5554 jenny.andersson@handels.gu.se
Andersson, Lina Doktorand 031-786 5002 lina.andersson@economics.gu.se
Andersson, Magnus Gästforskare magnus.andersson@econhist.gu.se
Andersson, Marie Kommunikatör 031-786 1349 marie.andersson@economics.gu.se
Andersson, Marie-Louise Studieadministratör 031-786 1366 marie-louise.andersson@economics.gu.se
Andersson, Per-Åke Universitetslektor 031-786 1353 per-ake.andersson@economics.gu.se
Andersson, Peter Universitetslektor 031-786 5857 peter.andersson@law.gu.se
Andersson, Tommy D Seniorprofessor, Marknadsföring 031-786 1526 tommy.andersson@handels.gu.se
Andersson Sols, Josefin Doktorand, Redovisning 031-786 4564 josefin.andersson.sols@gu.se
Andreasson, Jens Universitetslektor 031-786 5993 jens.andreasson@law.gu.se
Anthonsen, Mette Karriärvägledare 031-786 6537 mette.anthonsen@handels.gu.se
Arguello Moncayo, Gabriela Doktorand 031-786 6699 gabriela.arguello@law.gu.se
Arman, Rebecka Universitetslektor, Management & Organisation 031-786 3303 rebecka.arman@handels.gu.se
Armbrecht, John Postdoktor, Marknadsföring 031-786 5122 john.armbrecht@handels.gu.se
Arvidsson, Matilda Postdoktor matilda.arvidsson@law.gu.se
Atanesyan, Satenik Studieadministratör satenik.atanesyan@handels.gu.se
Autade, Aniket Forskningsass aniket.autade@economics.gu.se
Ax, Christian Professor, Redovisning 031-786 1458 christian.ax@gu.se
Axvärn, Anders Universitetslektor, Industriell och finansiell ekonomi & Logistik 031-786 2508 anders.axvarn@handels.gu.se
Baaz, Mikael Universitetslektor 031-786 5804 mikael.baaz@law.gu.se
Bagchi-Sen, Sharmistha Gästforskare sharmistha.bagchi-sen@handels.gu.se
Bailey, Saki Doktorand saki.bailey@law.gu.se
Baldvinsdottir, Gudrun Universitetslektor, docent, Redovisning 031-786 4428 gudrun.baldvinsdottir@handels.gu.se
Baldvinsdottir, Gudrun Forskare gudrun.baldvinsdottir@gri.gu.se
Balog, Irina Doktorand, Marknadsföring 031-786 4780 irina.balog@handels.gu.se
Bankel, Robin Doktorand, Marknadsföring 031-786 4840 robin.bankel@handels.gu.se
Bastmeijer, Kees Professor, gäst kees.bastmeijer@gu.se
Basu Bal, Abhinayan Universitetslektor, biträdande 031-786 5864 abhinayan.basu@law.gu.se
Beckevi, Paula Programadministratör 031-786 6799 paula.beckevi@gs.gu.se
Belfrage, Anne Projektledare, administrativ 031-786 5648 anne.belfrage@economics.gu.se
Bengtsson, Erik Gästforskare erik.bengtsson@econhist.gu.se
Benson, Ylva Universitetsadj 031-786 5856 ylva.benson@law.gu.se
Berg, Karin Doktorand k.berg@gu.se
Bergevärn, Lars-Eric Universitetsadj, Redovisning 031-786 1464 lars-eric.bergevarn@handels.gu.se
Berggren, Andrea Doktorand 031-786 5002 andrea.berggren@economics.gu.se
Bergqvist, Rickard Professor, Industriell och finansiell ekonomi & Logistik 031-786 5241 rickard.bergqvist@handels.gu.se
Bergström, Ola Professor, Management & Organisation 031-786 1544 ola.bergstrom@handels.gu.se

Visar 1 - 50 av 613

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2016-04-06
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?