Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Environment for Development - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Environment for Development

vid Handelshögskolan

Environment for Development
Box 600
405 30 Göteborg
Leveransadress: Vasagatan 1, 411 24 Göteborg
Besöksadress: Vasagatan 1, 411 24 Göteborg


Visar 1 - 7 av 7

Namn Titel Telefon E-post
Alem, Yonas Forskare 031-786 1371 yonas.alem@economics.gu.se
Amuakwa-Mensah, Franklin Forskare franklin.amuakwa-mensah@efd.gu.se
Goh, Po-Tsan Projektadministratör potsan.goh@efd.gu.se
Jonson, Karin Projektledare, administrativ 031-786 2595 karin.jonson@efd.gu.se
Medhin, Haileselassie Forskare 031-786 1265 haileselassie.medhin@economics.gu.se
Olai, Susanna Projektledare, administrativ 031-786 4321 susanna.olai@efd.gu.se
Sterner, Erik Forskare erik.sterner@efd.gu.se

Visar 1 - 7 av 7

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?