Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Konstnärliga fakultetskansliet - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Konstnärliga fakultetskansliet

vid Konstnärliga fakulteten

Konstnärliga fakultetskansliet
Box 141
405 30 Göteborg
Leveransadress: Storgatan 43
Besöksadress: Storgatan 43, 411 38 Göteborg

Fax: 031-786 1318
Webbplats: www.konst.gu.se
Epost: konstkansli@konst.gu.se

Dekan: Sanne Kofod Olsen

Om enheten

Visar 1 - 15 av 15

Namn Titel Telefon E-post
Ahnlund, Pia Kommunikatör, Strategisk kommunikation, internkommunikation, pressaktiviteter 031-786 6817 pia.ahnlund@gu.se
Benesch, Henric Universitetslektor, Prodekan 031-786 1858 henric.benesch@hdk.gu.se
Borthwick, Rose Projektsamordnare, Kanslichef rose.borthwick@akademinvaland.gu.se
Eklund, Anette Fakultetscontroller, Kanslichef bitr 031-786 2426 anette.eklund@konst.gu.se
Elam, Ingrid Forskare ingrid.elam@konst.gu.se
Hagberg, Christina Personalhandläggare 031-786 4727 christina.hagberg@gu.se
Hermansson, Kristina Fakultetssekreterare 031-786 1037 kristina.hermansson@konst.gu.se
Linderoth, Christel Fakultetsadministratör 031-786 4072 christel.linderoth@konst.gu.se
Olsen, Sanne Kofod Chef, Dekan 031-786 6395 sanne.kofod.olsen@gu.se
Pettersson, Tobias Utbildningsledare 031-786 1831 tobias.pettersson@gu.se
Preston Odengård, Lynn Handläggare 031-786 4395 lynn.preston.odengard@konst.gu.se
Sarner, Camilla Projektledare 031-786 4724 camilla.sarner@konst.gu.se
Welander, Elisabeth Personalhandläggare elisabeth.welander@konst.gu.se
Wennerström, Mark Kanslichef 031-786 3312 mark.wennerstrom@gu.se
Öberg, Johan Forskningsrådgivare 031-786 5978 johan.oberg@gu.se

Visar 1 - 15 av 15

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?