Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Enheten för akademiskt språk

vid Utbildningsvetenskapliga fakulteten

Enheten för akademiskt språk
Box 300
40530 Göteborg
Leveransadress: Magasinsgatan 34, 411 18 Göteborg
Besöksadress: Västra hamngatan 25, 40530 Göteborg

Webbplats: www.uf.gu.se/ask
Epost: ask@ped.gu.se

Föreståndare: Ann-Marie Eriksson

Visar 1 - 8 av 8

Namn Titel Telefon E-post
Andersson, Marianne Handläggare 031-786 2396 marianne.andersson@gu.se
Brandin, Emma Karin Språkhandledare 031-786 5805 emma.karin.brandin@gu.se
Duncan, Joel Språkhandledare aufp 031-786 5807 joel.duncan@gu.se
Eldursi, Sarah Språkhandledare aufp 031-786 6812 sarah.eldursi@gu.se
Eriksson, Ann-Marie Universitetslektor, Föreståndare 031-786 5710 ann-marie.eriksson@gu.se
Hsu Nilsson, Anne Språkhandledare aufp 031-786 5924 anne.hsu.nilsson@gu.se
Jonsén, Åsa Språkhandledare aufp 031-786 3511 asa.jonsen@gu.se
Soulliere, Gregory Språkhandledare 031-786 6450 gregory.soulliere@gu.se

Visar 1 - 8 av 8

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2016-04-06
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?