Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Rektor

Rektor
Box 100
405 30 Göteborg
Besöksadress: Universitetsplatsen 1, Vasaparken, 405 30 Göteborg


Rektor: Eva Wiberg

Visar 1 - 50 av 150

Namn Titel Telefon E-post
Agnesten, Sofia Datasamordnare 031-786 4164 sofia.agnesten@gu.se
Ahlbäck, Anders Projektledare 031-772 4960 anders.ahlback@gu.se
Aires, Adriana Systemutvecklare 031-786 6659 adriana.aires@gu.se
Alfredsson, Iris Senior rådgivare 031-786 1204 iris.alfredsson@snd.gu.se
Alizada, Nazifa Projektassistent 031-786 9220 nazifa.alizada@gu.se
Alnebratt, Kerstin Föreståndare 031-786 5441 kerstin.alnebratt@genus.gu.se
Alvunger, Josefine Kommunikatör 031-786 5423 josefine.alvunger@genus.gu.se
Andreasson, Regina Ledningssekreterare 031-786 4089 regina.andreasson@gu.se
Arias Schreiber, Milena Projektledare, administrativ milena.schreiber@gu.se
Azzopardi, Jeremy Datasamordnare 031-786 3702 jeremy.azzopardi@gu.se
Belgrano, Andrea Projektledare, administrativ andrea.belgrano@gu.se
Bengtsson, Karin Projektsamordnare 031-786 9244 karin.bengtsson@genus.gu.se
Benninge, Charlotte Administrativ samordnare 031-786 9232 charlotte.benninge@genus.gu.se
Berko, Hanna Prjektledare hanna.berko@chalmers.se
Bjerling, Johannes Redaktör 031-786 1239 johannes.bjerling@nordicom.gu.se
Bjursell, Cecilia Projektassistent 031-772 4969 cecilia.bjursell@gu.se
Bondestam, Fredrik Forskningssamordnare 031-786 9238 fredrik.bondestam@genus.gu.se
Boström, Bengt-Ove Rektorsråd 031-786 5496 bengt-ove.bostrom@pol.gu.se
Brami, Anna Administrativ assistent 031-786 6595 anna.brami@gu.se
Brandby, Eira Administrativ samordnare 031-786 6495 eira.brandby@gu.se
Brandhagen, Martin Datasamordnare 031-786 4164 martin.brandhagen@gu.se
Bucht, Catharina Forskningsinformatör 031-786 4953 catharina.bucht@gu.se
Claesson, Anne Ekonomihandläggare 031-786 1216 anne.claesson@nordicom.gu.se
César, Emelie Projektledare 031-786 9206 emelie.cesar@gu.se
Dahlberg, Hanna Ledningssamordnare 031-786 1009 hanna.dahlberg@gu.se
Dahlberg, Ulrica Forskare, biträdande 031-786 2286 ulrica.dahlberg@ncm.gu.se
Dahlbom, Caroline Projektledare caroline.dahlbom@gu.se
Dahlgren, Lillemor Projektledare 031-786 5480 lillemor.dahlgren@genus.gu.se
Dalbro, Marianne Hållbarhetscontroller 031-786 1740 marianne.dalbro@gu.se
Dippe, Gunther Universitetsadj 031-786 2376 gunther.dippe@ped.gu.se
Drakenberg, Olof Projektledare 031-786 9203 olof.drakenberg@gu.se
Ekbom, Anders Projektledare 031-786 9202 anders.ekbom@economics.gu.se
Ekman, Stefan Forskningssamordnare 031-786 4542 stefan.ekman@snd.gu.se
Ekselius, Inga-Bodil Kommunikatör 031-786 9230 inga-bodil.ekselius@genus.gu.se
Elfmark, Emma Projektassistent 031-786 5431 emma.elfmark@genus.gu.se
Emmerson, Richard Vetenskaplig samordnare 031-786 3646 richard.emmerson@gu.se
Engström, Elin Kommunikatör 031-786 9239 elin.engstrom@genus.gu.se
Facht, Ulrika Forskningsinform 031-786 1306 ulrika.facht@nordicom.gu.se
Fihn, Johan Systemutvecklare 031-786 1252 johan.fihn@snd.gu.se
Flognman, Carl Forskare, biträdande 031-786 6989 calle.flognman@ncm.gu.se
Forsberg, Deepati Projektsamordnare 031-786 4239 deepati.forsberg@genus.gu.se
Forslund, Ann-Charlotte Institutionssekr 031-786 6985 ann-charlotte.forslund@ncm.gu.se
Fredriksson, Anna Administratör 031-786 6821 anna.fredriksson@epn.gu.se
Fröberg, Anette Institutionssekr 031-786 2203 anette.froberg@ncm.gu.se
Gennow-Nolbrink, Susanne Forskare, biträdande susanne.gennow@gu.se
Goksör, Mattias Professor, Prorektor 031-786 9162 mattias.goksor@gu.se
Grimvall, Anders Vetenskaplig samordnare 031-786 6634 anders.grimvall@gu.se
Grönroos, Maria Föreståndare biträd 031-786 9241 maria.gronroos@genus.gu.se
Grönroos, Maria Föreståndare 031-786 9241 maria.gronroos@genus.gu.se
Gustafson, Jenny Webbutvecklare 031-786 9242 jenny.gustafson@genus.gu.se

Visar 1 - 50 av 150

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2016-04-06
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?